sklep schowek

Tampodruk

Stosowany do robienia nadruków na wszystkich rodzajach materiałów (plastiku, szkle, metalu, drewnie, skórze, ceramice) jak i na nierównych powierzchniach (okrągłych długopisach, zapalniczkach, breloczkach, itp.). Jest to najpopularniejsza i jednocześnie najbardziej ekonomiczna metoda znakowania.

Sitodruk

Pozwala zamieszczać logo na produktach za pomocą sit, z użyciem np. palety kolorów Pantone. Można ją stosować na papierze, artykułach z tworzyw sztucznych np. długopisach, zapalniczkach, kubkach, naklejkach samoprzylepnych, tekstyliach, bluzkach, czapkach, torbach, parasolkach oraz wielu innych.

Grawerowanie laserem

Trwała, precyzyjna oraz niezwykle estetyczna technika znakowania przedmiotów, zarówno na potrzeby reklamy jak i zastosowań przemysłowych. Oferujemy grawerowanie laserami CO2 i Nd:YAG

Druk cyfrowy UV Full Color

Umożliwia znakowanie powierzchni płaskich w pełnej palecie CMYK, idelany na jasne artykuły z tworzyw sztucznych i niektórych metali.

Haft

W pełni zautomatyzowana metoda wyszywania obrazów na tekstyliach reklamowych – sterowana komputerowo igła przenosi logotypy oraz napisy na tkaninę. Koszt tej metody obliczany jest na podstawie otrzymanego od Klienta pliku z logo, ponieważ zależy od ilości użytych w hafcie ściegów

Tłoczenie

Metoda mechanicznej deformacji podłoża za pomocą metalowego stempla, wykonanego w kształcie logotypu lub napisu. Technika ta stosowana jest na wyrobach skórzanych i skóropodobnych (takich jak: portfele, okładki kalendarzy książkowych).

Termotransfer

Technika polegająca na drukowaniu obrazów na papierowym nośniku, a następnie wgrzewaniu za pomocą prasy w znakowany produkt. Metoda ta stosowana jest głównie do zdobienia wyrobów tekstylnych oraz parasoli. Odmianą termotransferu jest umieszczanie napisów i prostych logotypów wycinanych ploterem z folii flex i flock.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.